PK Třebusice

Oficiální stránky futsalového klubu

Příští zápas

Legendary Cup jsme nedohráli...

Oslavou a vzpomínkou na osobnosti futsalu měl být první ročník turnaje "Legendary Cup", pořádaný okresní komisí futsalu. Bohužel z důvodu vážného zranění našeho hráče a následného dalšího zranění v řadách jednoho ze soupeřů jsme turnaj nakonec jako PK Třebusice ani nedohráli.

Na turnaj veteránů, který se ještě v našem okrese pořádně nepořádal se náš tým velice těšil. Účast přislíbili bratři Zelenkové, dále se ho zúčastnili čerstvý padesátníci M.Kubín a F.Cába, ročníkově se do turnaje 40+ vešel také např.ostrostřelec Hink. Sestavu doplnit nestárnoucí P.Mladý, J.Smetana a V.Dráb.

PK Třebusice - Omask Kovo Kladno 1:1

První zápas se odehrával ve stylu oťukávání od obou soupeřů, co hráči ve svém věku na rychlé palubovce zvládnou. Bohužel to se nevyplatilo už v 5.minutě při svém druhém střídání P.Zelenkovi, který bez cizýho přičinění se sklátil k zemi a prognóza zněla jednoznačně - přetržená achilovka. Náš tým se z toho musel psychicky dostávat, když našeho hráče odvážela záchranka do blízské nemocnice. S negativní nálady jsme se z toho dostali a ve druhém poločase šli po několika velkých příležitostech do vedení po střele J.Hinka. Bohužel vedení jsme si nepohlídali do konce, když v poslední minutě po chybě prostřelil V.Zelenku kladenský Hlůže a stanovil konečný výsledek na 1:1.

PK Třebusice - 1.DFK Slaný 1:3

Do druhého zápasu jsme šli z pozice mírného favorita, ale zaskočil náš brzký gól slánských "vojáků". Na ten v druhém poločase dokázal odpovědět J.Hink a srovnal, ale poté probíhalo velké množství našich neproměněných šancí, které byli na konci potrestány dvěma slepenými brankami slánkých a konečným výsledkem v náš neprospěch 1:3.

V dalším následném zápase si přetrhl achilovu šlachu ještě hráč Čechie Slaný Ondřej Švásta a vzhledem k přerušenému zápasu na 20 minut se harmonogram zápasu zcela posunul do časového pásma velkých fotbalů, kam měli naši hráči odjet. Jak časový press, tak nechuť po dalším vážném zranění hrát, jsme museli z turnaje odstoupit a omluvit se. Turnaj nakonec ovládl Omask Kovo Slaný.