znak PK

Sponzoři klubu

www.trebusice.cz Generální sponzor klubu, s kterým PK spolupracuje od počátku existence. Po postupu do krajského přeboru v roce 2003 je spolupráce mezi klubem a OÚ na vyšší úrovni.

www.sportkohout.cz Sportovní obchod, jehož hlavní součástí je prodej a servis kol, lyžařského vybavení. Sponzorem našeho klubu je od roku 2008.


www.pekarnacvrcovice.cz Pekařství vyhlášené hlavně známým Cvrčovickým chlebem, který je dodáván nejen po celém kladenském kraji, ale také v Praze. Sponzorem našeho klubu je od roku 2003.

www.ttc.cz Výroba, prodej a vývoj telekomunkačních zařízení, outsourcing výroby a vývoje elektronických zařízení, dále také poskytování prostorů datového a hostingového centra. Sponzorem klubu od roku 2003.

webové stránky se tvoří Firma zabývající se prácemi v oboru elektro. Sponzorem klubu od roku 2007.
K tomu, aby futsalový klub v dnešní době mohl fungovat na určité úrovni, což už je určitě divize, třetí nejvyšší soutěž, potřebuje mít určité finanční prostředky, které by ze svých zdrojů, příspěvků od hráčů, jen tak nedosáhl. V současné době spolupracuje náš klub s pěti různými sponzory z různých oblastí podnikání. Generálním partnerem pro PK Třebusice je bezpochyby OÚ Třebusice, který se řadí k nejstarším sponzorům našeho mužstva. Ve spolupráci s OÚ také pořádáme 8 rokem ve Třebusicích Dětský Den, který patří mezi očekávané akce každý rok.
Druhým hlavním partnerem klubu je již 8 rokem Pekárna Cvrčovice, s kterou udržujeme spolupráci i při pořádání již zmiňovaného Dětského dne.
Mezi tři další sponzory našeho klubu patři Sportkohout Jiří Myslivec, Martin Šafr Elektroinstalace a TTC Telekomunikace. Prvně zmiňovaná firma Sportkohout patří mezi hlavní sponzory také Dětského Dne.

Všem potencionálním sponzorům našeho klubu můžeme nabídnout spolupráci na dobré úrovni a zviditelnění Vaší firmy, ať už na dresech či v propagačním materiálech na zápasy našeho mužstva. S každým kdo by měl zájem vstoupit do našeho mužstva ať už finančním či materiálním způsobem budeme jednat na určité úrovni a "na rovinu". Věříme, že se s každým můžeme domluvit.