znak PK

Co se šuškalo, událo a nakonec se i stalo v PK 2013

Jako každým rokem si shrňme zákulisí našeho klubu, co se všechno stalo mimo dění na futsalových palubovkách, kdo co zkazil, zkusil, přebral, no prostě co Vám veřejnosti bylo zamlčeno a až v poslední den roku 2013 odhalíme pravdu pravdoucí…
Leden
Pod vedením nového trenéra A-týmu L.Kaly se stává náš herní systém na futsalovém kolbišti velmi zajímavým a atraktivním, což nám potvrzují kladné ohlasy ze všech stran, viz novinové články během tohoto roku ve světových denících. Toho také využívá několik našich futsalových týmů z ČR, které nás kontaktují a chtějí po L.Kalovi a jeho asistentovi P.Kubínovi rady o tréninkových dávkách a dalších podrobnostech. Pavel Kubín, který je znám svou náklonností k fotbalovému klubu AC Sparta Praha odolává nabídce pražského klubu a i přes rozpolcenost svého kolegy L.Kaly, který chce dát přednost Hradci Králové před Spartou v prodeji našeho licenčního tréninku, odjíždí za pražským klubem na jeho soustředění do Františkových Lázní, aby s trenérem Lavičkou probral a ukázal mu naše metody v praktice, jako nápomocnou sílu si bere figuranta v podobě M.Kubína ml., který má vše ukázat sparťanským hráčům v akci. Společně se svým synovcem Martinem mu poté ukazuje hráčům velkého fotbalu Sparty kouzlo futsalových tréninků, o které se zajímá celý tým s nadšením a objevuje nový styl tréninku založený na rychlosti, přesnosti a technice.Proti tomuto tréninku má výhrady zejména L.Kweuke, , který namítá, že se svojí skladbou těla nedokáže hbité cviky, které mu ukazuje M.Kubín ml., vše potom pochopí a i sám Leo si věří na cviky, když mu pustíme videozáznam z našeho tréninku, kdy celou jednotku bez problémů zvládá se svým tělem i Petr Elgordo Suk. Vše poté P.Kubín probírá i na společném večerním sezení s trenérem Lavičkou.
Únor
Fotbalová Sparta přichází s nápadem, že by do našeho klubu místo finanční náhrady mohli jít za odměnu bývalý hráči Sparty, kteří by se nám mohli být nápomocni a náš tým posílit. Sparta nám tedy nabízí L.Sionka a T.Řepku, kteří by nás okamžitě mohli posílit. Tím se dostáváme se Spartou do konfliktu, protože náš klub bych chtěl raději finance, které potřebujeme ze všeho nejvíce, navíc naše stanovisko je, že každý si musí projít naším klubem od nejmenších pater a tudíž je chceme zařadit do C-týmu hrající okresní soutěž II.třídy, což oni zase nechtějí. O svém působení v C-týmu si jdou tedy pohovořit zejména s V.Šulcem, s jedním ze základních kamenů C-týmu. Ten poté odmítá tyto hráče s důvodem, že nemají futsalový předpoklad dostat se do užší nominace k zápasu 18.února proti týmu Blevice 74.
Březen
Jiří Kraus letí vzdělávat naši futsalovou tréninkovou metodiku do Anglie do futsalového klubu Strong London, kde má svou legitimaci na futsal také náš reprezentační brankář Petr Čech(ten ho bere při jeho návštěvě i do útrob londýnské Chelsee). J.Kraus se s ním diplomaticky domlouvá, že při jeho návratu do Čech by mohl pokračovat svoji futsalovou kariéru v barvách PK. To razantně odmítají M.Sedlák, V.Zelenka a D.Ciniburg, kteří jako jediní jsou proti na valné hromadě klubu pro přijetí P.Čecha v budoucnu do našeho klubu, nikdo neví proč……
Duben
Jednání s fotbalovou Spartou o tréninkovém kempu, který pro ni uspořádáme, krachly po uveřejnění fotky na facebookovém profilu R.Šeráka, který zde dal fotku z fotbalového dopoledne PK Třebusice, kde zohyzdil sparťanský portrét, fotografii hráče Sparty, vedení ACS okamžitě ruší všechny připravené smlouvy. Není to poslední chyba našeho hráče R.Šeráka v tomto roce. Fotky na profilu, které stály budoucí osud našeho klubu zde.
Květen
R.Šerák mimo futsalový život žije divokým životem a narušuje vztahy uvnitř v klubu, když jsou uveřejněny dvě fotky z našich rozluček, kde v ne příliš lichotivých pózách se ocitají P.Kubín, těsně před svatbou se svojí přítelkyní Kateřinou, poté také Nikola Hinková, která v té době čeká potomka s naším kanonýrem J.Hinkem. To otřásá zákulisím našeho klubu a R.Šerák je bezpodmínečně vyhozen z našeho klubu, jelikož za hrubý faul na hráče slánského DFK z konce divizní sezóny má od našeho vedení již podmínku…
Červen
Úplnou náhodou R.Šerák utrpěl při své brigádě úraz na letištní ploše, kde ho přejel nákladní traktůrek. Zcela náhodou jsou u toho J.Hink s K.Skálovou(Kubínovou), kteří celou havárii zdokumentovali.
Červenec a srpen
Je měsícem svateb, kdy se postupně berou Pavel a Katka (Kubínovi), Petr a Katka (Sukovi), Lukáš a Tereza (Kinský). Na všech třech svatbách, se po rehabilitaci po zranění na brigádě, ocitá i R.Šerák a žádá o prominutí a zpátky vzetí do klubu PK, což valná hromada 30.srpna přijímá, oproti tomu R.Šerák nedává trestní oznámení na neznámého pachatele z jeho červnové nehody, z čehož má největší radost zejména J.Hink a K.Kubínová….. L.Kala se koncem srpna vrací z tréninkového kempu z Jamajky, kde jeho trenérský systém slavil neskutečný úspěch, i on je uchvácen místní kulturou a i futsalovými talenty, které by rád v příštích letech přivedl do Čech.
Září
R.Šerák se chce klubu odvděčit a tak přichází na nápad, že by před našimi domácími zápasy byly dělány koncerty známých českých kapel, rozjednány má tři naše tuzemské kapely – Kabát, Harlej a Škwor. Návrh je nakonec zamítnut z důvodu malé kapacity haly BIOS a vysokým požadavkům bezpečnosti při těchto akcích, které by jako jediný pořadatel M.Datel nezvádl…
Z dvouměsíčních testů z brazilského futsalového klubu Flamengo se vrací dvojice našich talentů Martin Kubín a Vojta Šulc, slunce na jejich pokožce zanechalo pigmentové následky a tak nejprve putují z letiště do karantény. Své si ale brazilské testy splnily, L.Kala hlásí, že budou připraveni oba hráči pro A-tým, jelikož jejich technika se neskutečně zlepšila. Nejprve měli jet na testy celkem tři společně s J.Veselým, ale ten neprošel celní kontrolou, za což byl po setkání s našimi „brazilci“ při návratu asi rád.
Říjen
Pavel Kubín dostává nabídku být konzultantem hřiště ve Spojených Arabských Emirátech podle asfaltového hřiště ve Třebusicích. To se také stává realitou a hřiště je na konci října slavnostně otevíráno, pro klub z toho plyne nemalé finanční odměna. P.Kubín navštěvuje hlavní šejky, kde podepisuje dlouholetou spolupráci s leteckou společností Fly Emirates, s kterou můžeme létat na venkovní zápasy divize A.
Listopad
Jiří Kraus se vrací z další své futsalové mise, tentokráte z italského města Milána, kde dohlížel na tréninkové dávky futsalového AC. Italský celek je nadšen ze systému, který J.Kraus ukazuje a zdá se, že je před podpisem další tréninkové spolupráce PK se světovou špičkou. J.Kraus zanechává v AC Milán velký obdiv a až na letiště ho doprovázejí Zambrotta, Ambrosini, Pato a Robinho, kteří ve volných chvílích hrají jak za fotbalové AC, tak futsalové a nemohou si tréninky vynachválit. Všichni čtyři se také domlouvají po historkách J.Krause o týmu PK Třebusice, že by rádi s týmem PK absolvovali nějaký letní turnaj, který by byl zklouben s jejich povinnosti v italském celku, jedinou podmínkou je jejich setrvání ve společné čtyřce, záda by jim snad někdy mohl krýt i P.Čech v barvách PK, pokud přemluví ke kladným hlasům k přijetí V.Zelenku, D.Ciniburga a M.Sedláka…. Náš tým drží po celý měsíc Movember, avšak nikdo netuší, že tato historie Movembera v našem týmu má již svou tradici desítky let, když náš dlouholetý člen a i trenér J.Smetana stál u zrodu Czech team Movember v roce 1981. Toho nejvíce potěšila naše iniciativu k tomuto projektu. Nejvíce na tomto projektu vydělá pravděpodobně M.Šerák, který je kontaktován filmovou produkcí s nabídkou na hlavní roli v celovečerního filmu „Evžen lovec žen“.

Prosinec
Měsíc prosinec si náš klub dává na rozmyšlenou s kým vším smlouvy o tréninkové spolupráci podepíše, protože nabídek je moc a nechceme, aby se naším stylem chlubil každý velkoklub….
Jako vzpomínku na to, jak náš klub vychovává své talenty od brzkého mládí a je úspěšný, přikládáme fotku cca 12 let starou, z této naší první akademie se do klubu dostalo více než 66% hráčů!!!
Dále pro děti v předvánočním čase PK vydal videoklip společně s Janem Čenským a Ivanou Andrlovou. zde
Po pohádce přichází jedno z nejsledovanějších silvestrovských videí na kanálu youtube 31.prosince 2010, které si musíme připomenout a zároveň opětovně (ne)poradit, jak otvírat o půlnoci šampaňské. zde
PK Třebusice přeje vše nejlepší v roce 2014!!!
A nezapomeňte, jsme nejlepší u nás!!!