znak PK

13.kolo, divize A 2011/12

PK TŘEBUSICE - SC VELTĚŽ 11:3(5:0)

Do domácího zápasu proti Veltěži, posledního týmu soutěže, jsme vstupovali v roli favorita a od začátku jsme to také začali potvrzovat. Od úvodního hvizdu jsme se usídlili na soupeřově polovině a diktovali tempo zápasu. V 2.minutě si dobrou pozici vypracoval L.Kala, který se probil po levé straně až k brankáři, ale jeho ránu ještě gólman hostí dokázal zachytit, poté následně P.Kubín nedokázal dopravit míč u zadní tyče do hostující branky. Ve 3.minutě se už poprvé měnilo skóre utkání, když R.Šerák si vyměnil míč s P.Kubínem a dostal náš tým do vedení - 1:0. V 5.minutě se podruhé v zápase prosadil R.Šerák, když tečoval dlouhý výhoz Zelenky za záda překvapeného brankáře hostí - 2:0. V 7.minutě to bylo už 3:0, když L.Kala si vyměnil míč s P.Kubínem a následnou tvrdou ranou překonal brankáře hostí potřetí. Na druhé straně V.Zelenka měl práci pouze z protiútoky veltěžských útočníků, které však bez obtíží pochytal. Ve 13.minutě jsme vsítili čtvrtou branku do soupeřovi sítě, když L.Kala se prosadil po levé straně a M.Šerákovi předložil míč před prázdnou branku soupeře - 4:0. Brzy na to se dvakrát ve slibné šanci ocitl P.Kubín, ale ani jedna z jeho šancí gólem neskončila, pouze byla orazítkována tyč, stejně tak se vedlo poté Muláčkovi a Cábovi, kterým chybělo více štěstí v zakončení. První poločas zakončil R.Šerák zkompletovaným hattrickem, když vypíchl míč hostujícím obránci a svoje sólo na brankáře proměnil mazácky mezi jeho nohy - 5:0.

Do druhého poločasu jsme začali se stejným elánem jako do toho prvního a vytvářeli si další šance na navyšování výsledku. Ve 23.minutě se dočkal branky také P.Kubín, když tutovku před branku mu připravil aktivně hrající Kala - 6:0. Ve 26.minutě se dočkal druhé branky v síti hostů M.Šerák, když zafungovala spolupráce s jeho bratrem Radkem - 7:0. O minutu později se poprvé v zápase prosadila také druhá naše formace, která do té doby si šance vytvářela, ale branka ji nebyla souzena. Vše protrhl Muláček, který využil přihrávky Mladého a podél brankáře výsledek navýšil na 8:0. V té době se už začalo reálně přemýšlet o vyšších cílech v tomto zápase a to vstřelení 10 branek a udržení čistého konta na naší straně, když na naše brankáře šlo pouze pár střel, který bezpečně chytil. Oba úkoly, které jsme si dali, byly vykonány v 35.minutě, jeden úspěšně, druhý neúspěšně, ale vezmeme to postupně. Ve 34.minutě se prosadil druhou brankou v zápase L.Kala - 9:0, poté svého bratra v zápase napodobil M.Šerák, který ve 35.minutě zkompletoval svůj hattrick a stanovil tím skóre zápasu na 10:0, tím byl úkol splněn. Druhý úkol, co se týkalo čistého konta jsme nesplnili také v oné 35.minutě, když jsme neuhlídali hostujícího útočníka a ten snížil na 10:1. Potom ještě v úplném závěru hosté přidali další dvě branky, jednu se závěrečnou sirénou, na naší straně se trefil P.Zelenka a tak stav zápasu skončil na 11:3

Branky: R.Šerák 3, M.Šerák 3, L.Kala 2, P.Kubín, L.Muláček, P.Zelenka

Sestava: V.Zelenka – P.Zelenka, P.Mladý, L.Kala, R.Šerák – F.Cába, L.Muláček, P.Kubín, M.Šerák