znak PK

3.kolo, divize A 2011/12

PK TŘEBUSICE - CENTURIONS TEPLICE 8:1(4:0)
Do důležitého zápasu dvou neporažených celků z prvních dvou kol divize nastupoval náš tým s určitými změnami v sestavě, když ho k tomu donutili okolnosti povinností hráčů v klubech velkého fotbalu. Do první čtyřky A-týmu se vrátil po třech letech P.Zelenka, který nahradil L.Kalu, ve druhé čtyřce nastoupil místo L.Muláčka F.Cába, do týmu se vrátil také M.Propílek. Začátek utkání náš tým zastihl ve skvělém rozpoložení a dal směr zápasu, jakým se bude ubírat. Nejdříve po 41 vteřinách P.Kubín přiťukl míč J.Hinkovi a ten prostřelil obranu soupeře i jeho brankářem, o 40 vteřin později dlouhý nához V.Zelenky nezkrotil pro sebe hostující brankář Peterka a srazil si míč do vlastní sítě - 2:0. Na druhé straně se k prvním nebezpečným akcím dostal soupeř, ale všechny jeho střely končili na pohotovém V.Zelenkovi. Ten kdo přišel v nedělní dopoledne do slánské haly, rozhodně se nenudil, útok střídal útok na obou stranách. Na naší straně mohli navýšit skóre zápasu zejména F.Cába, který se v krátkém sledu dvakrát ocitl před samotným teplickým brankářem, ale ani jeden pokus neskočil v jeho bráně a nechal ho vyniknout pohotovými zákroky. Ve 13.minutě jsme se dočkali třetí trefy, když R.Šerák přihrával na P.Kubína, kterému střela nesedla ale vše napravil pohotový J.Hink, ke kterému se odrazil míč - 3:0. Soupeř dále začal dobývat naši branku a čekal na svůj první gólový úspěch, ale proti byl skvěle chytající V.Zelenka, který buď vše chytil nebo už před ním dobře blokovali naši obránci. V 17.minutě přišla čtvrtá naše gólová radost, když P.Kubín vypíchl míč teplickému Waltrovi a šel sám na hostujího brankáře, na poslední chvíli před ním ještě nahrál na dobíhajícího P.Zelenku, který střílel do odkryté branky - 4:0. Do konce poločasu jsme si vytvořili i další šance, ale vždy jsme akci zbytečně překombinovali nebo odkrytou branku soupeře přestřelili.

Do druhého poločasu vstoupil náš tým s vědomím nedostat brzy branku, která by mohla teplické nabudit k mohutnému stíhání výsledku. To se však naštěstí nestalo, i když hostující hráči začali druhou část zápasu velmi aktivně a na první čtyři minuty nás sevřeli na naší půli, když se na branku V.Zelenky valil útok za útokem, ten však útočníky hostů přiváděl některými zákroky k šílenství, ještě když k tomu přidala svůj díl pečlivá obrana, bylo z toho stále čisté konto na naší straně. Ve 28.minutě přišla pátá branky v teplické síti, když F.Cába našel u pravné tyčky přesně P.Mladého a ten nadvakrát dopravil míč do sítě - 5:0. O minutu později jsme zasadili šestý úder do soupeřova týmu, když P.Kubín sklepl míč na R.šeráka, který se nemýlil - 6:0. To hostující hráči už postupně rezignovali, když jejich další velké šance mařil svými zákroky V.Zelenka. Ve 32.minutě se prosadil náš tým už posedmé, když přihrávku Valáška přetavil v gól F.Cába. Poté se radosti ze vstřelené branky dočkali také hosté, když střílející přihrávku před branku teplickým Waltrem umístil patičkou přes našeho brankáře kapitám hostů Krejčí. Do konce zápasu ještě na obou stranách bylo několik slibných šancí, ale z nich gólová už byla pouze jedna a to na naší straně, když ve 39.minutě P.Mladý oplatil gólovou přihrávku F.Cábovi a ten se v zápase trefil přesně podruhé, tím završil konečný výsledek zápasu na 8:1.

Branky: J.Hink 2, F.Cába 2, P.Mladý, R.Šerák, P.Zelenka

Sestava: V.Zelenka – P.Zelenka, R.Šerák, M.Propílek, J.Valášek – P.Mladý, F.Cába, P.Kubín, J.Hink